www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 853783
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • általános irodai adminisztratív teendők ellátása
  • lefűzés, iktatás
  • borítékolás, postázás
  • hivatali ügyintézés

Elvárások:

  • monotonitás tűrés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • megbízhatóság
  • a munka minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 30-40 munkaóra

Amit kínálunk:

  • Diákbér: Bruttó 655 Ft / óra
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád legalább fél éven keresztül várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján fényképes önéletrajz feltöltésével.