www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 843858
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Egyik partnercégünk irodaváltásánál van szükség segítségre, költöztetésnél adminisztrációs besegítésre.

Feladatok:

  • szállítmányozásban való adminisztrációs besegítés
  • adatrögzítés
  • segédkezés az ezekhez kapcsolódó feladatokban
  • azonnali kezdéssel
  • 2,5 hét vállalásával - 2014.08.31-ig

Munkaidő: heti 5-6 napon hétfőtől-vasárnapig, 6.00-21.00 között

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitástűrés
  • önálló munkavégzés
  • a munka megkezdése előtt kötelező munkavédelmi tájékoztatón résztvenni
  • 1 hónapra vállalni a munkát
  • tapasztalat adminisztrációs, adatrögzítés területen

Amit kínálunk:

  • 900 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • nyári munkavégzés

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest