www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 840252
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég adminisztratív munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Logisztikai csoport munkájának támogatása
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú tanulmányok (logisztikai, kereskedelmi, gazdasági)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Csapatszellem
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony
  • Hetente legalább 4 munkanap vállalása

Előnyt jelent:

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700Ft/óra
  • Céges buszjárat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Segítségnyújtás szakdolgozat elkészítésében
  • Kölcsönös megelégedettség esetén alkalmazási ajánlat lehetősége az esetlegesen megüresedő pozíció(k)ra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.