www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 821311
lejárt

Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása
  • rendelések nyomon követése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség

Munkaidő: heti min. 8 óra, megrendelésekhez igazodva bővülhet

Előnyt jelent:

  • grafikai feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
  • dekupázs ismeret

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 584Ft/óra
  • hosszú távú munkalahetőség

Jelentkezni lehet:

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd fényképes önéletrajzod!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!