www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 793968
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal vezető Utazási Irodába, Adminisztratív munkára keresünk diákokat.

Feladatok:

  • data input - adatbeillesztés céges foglalási rendszerbe
  • árak, információk rögzítése Excelben

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • MS Office ismeret - főleg Excel
  • precizitás
  • azonnali kezdés
  • 1 hónap heti kb 30 óra vállalása

Munkaidő: azonnali kezdéssel 1 hónapos időszakra H-P-ig heti kb 30 órás időszakban tugalmasan 8.00-17.00 között.

Amit kínálunk

  • bruttó 715 Ft-os órabér
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.