www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 751375
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

9. kerületi partnercégünk számára keresünk munkavállalót.

Feladatok:

  • az iroda napi ügymenetébe való besegítés
  • telefonok kezelése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • vámcsoport munkájának segítése
  • vámügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • motiváltság
  • azonnali kezdés
  • hosszú táv vállalása, minimum fél év
  • mindkét műszak megfelelése

Munkaidő: 06.00 - 12.00-ig és 12.00 - 16.00-ig heti beosztás szerint - hétfőn, kedden és szerdán!!!

Ami kínálunk:

  • az első hónapban 565 Ft/ó majd 610 Ft/ó
  • iskola mellett is végezhető munka
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.