www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 740728
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg egy XI. kerületi partnercégünk részére keresünk adminisztratív pozícióra.

Feladatok:

  • Éves/Heti/havi kimutatások készítése mind az ügyfelek részére, mind a munkatársak részére
  • Havi riportok készítése
  • Aktuális projektekben való aktív részvétel
  • Partnerekkel történő adat egyeztetés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Erős Excel/Power Point tudás
  • kommunikatív személyiség
  • ápolt megjelenés
  • 18. életév betöltése
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Fél év vállalása

Munkaidő: H-P heti 3-5 nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 660 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • kellemes munka környezet

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.