www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 734218
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • bejövő igények szétválogatása típus és portfolió alapján
  • szerződések rögzítése elektronikus rendszerekbe
  • ügyféligények iktatása elektronikus rendszerek használatával

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, precizitás
  • erős MS Office ismeret

Munkaidő: hétfőtől péntekig  heti 25-35 óra vállalása elvárt, legalább fél éven keresztül

Amit kínálunk

  • multinacionális vállalati környezet
  • felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • bruttó 600 Ft/óra, 3 hónap után 630 Ft/óra
  • kiegészítő jegy térítése

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.