www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 730554
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Most a XI. kerületben lévő partner cégünknél van lehetőség adminisztrációs munkára.

Feladatok:

  • Beérkező dokumentumok scannelése
  • Feladatok továbbítása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • precizitás, pontosság
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig 13.00-15.00 között napi 2 óra vállalása (minden napot tudni kell vállalni)

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 1200 Ft/ óra
  • nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés
  • azonnali kezdés
  • hosszú távú munkavégzés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a Link megjelenítése.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!