www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1190292
lejárt

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk diákokat, adatrögzítési és adminisztrációs munkakörre Ferihegy 1re, vasútállomástól pár perc sétára, kijutni vonattal Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel lehet szálni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Feladatok:

  • Scannelés
  • Fénymásolás
  • iratrendezés
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév

Munkaidő:  Hétfő és péntek között  heti minimum 2-3 alkalommal 8:00-12:00

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000-1100 Ft/óra, személyes fejlődés függvényében növekszik
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-33-19. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.