www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1188406
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres adminisztratív munkára diák munkavállalókat!

Feladatok:

  • Értékesítői nyilvántartás vezetése
  • Topup audit (riportok lekérése, összefűzése)
  • Szerződés lejáratok nyilvántartása
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági tanulmányok folytatása
  • Heti minimum 30 óra vállalása (Irodai munkaidőben: hétfőtől péntekig 8:30-17:00)
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek (word, excel)
  • Precizitás

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Jó hangulat, kiváló munkakörnyezetben
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Céges buszjárat (törökbálinti munkavégzés)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!