www.cvonline.hu

Adatrögzítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1108309
lejárt

Cafeteria-nyilatkozatok rögzíté​séhez keresünk diákokat Oroszlányba az egyik Multinacionális Partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Dolgozók nyilatkoztatása cafeteriáról
  • A cég által használt program használatának elsajátítása és alkalmazása
  • Oktatáson való részvétel kötelező (skype-on is)
  • Munkavégzés ideje: 2017.02.14-15-én 19:00-03:00 óra között és 2017.02.16-án 22:00-06:00 óra között. 1-1 nap vállalása is lehetséges!

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Munkavégzés helyszíne Oroszlány

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Multinacionális cégnél szerezhető tapasztalat
  • Órabér: br. 900 Ft/óra
  • Útiköltség térítés (éjjeli befejezés esetén Taxi költség térítés)

Amennyiben érdekel a lehetőség jelentkezz a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!