www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1076447
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • lefűzés, iktatás
  • sorbarendezés
  • egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • hosszú távú munkavállalás
  • monotóniatűrés
  • pontosság, precizitás
  • heti 2-3 nap vállalása a megadott munkaidőnek megfelelően

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8.00-16.30 Péntek 8.00-14.00

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas beosztás

Amennyiben szeretnéd elvállalni a munkát a fent leírtak szerint, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.