www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1043274
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Budapest és Gödöllő környéki multinacionális vállalathoz keresünk diákokat. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, hosszabb távú munkalehetőség!

Feladatok:

  • Adatok iktatatása
  • Számlák, panaszlevelek rögzítése
  • Borítékolási feladatok

Elvárások:

  • 17.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • MS office, Excel ismerete

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztás mellett 08:00-20.00 óra között
  • Napi 4-6-8 vagy akár 12 órában is végezhető

Előnyt jelent:

  • Hétfő, kedd, szerdai ráérés
  • Heti 30-40 óra vállalása
  • PASSZÍV jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Hosszabb távon tervezhető munka
  • Rugalmas beosztás
  • br. 640 / 670 Ft-os órabér

Várjuk jelentkezésed,  melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest