www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1017883
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttel kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk kollégákat.

Feladatok:

  • Álltalános adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendelésben való segítség nyújtás
  • Bizonylatok és szállítólevelek kezelése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév
  • heti 5nap 35-40 órában

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 7órában, 8:00 - 15.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Heti 5nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 825 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.