www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1001616
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres adminisztratív munkára diák munkavállalókat!

Szívesen kipróbálnád magad egy nagyvállalatnál? Vonz az innovatív, skandináv cégkultúra? Ismered és aktívan használod a közösségi csatornákat (Facebook, Insgtagram, Twitter, G+, YouTube)?

Ha a fenti kérdésekre 'igen' a válaszod, itt a helyed!

Feladatok:

  • A közösségi média szakértő munkájának segítése
  • Közösségi média kampányok előkészítése, felügyelete
  • Tartalom generálás
  • Különböző ad hoc feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társ osztályokkal

Elvárások:

  • Még legalább 1 évet tanulsz a diploma megszerzéséig, (aktív hallgatói jogviszony)
  • Képes vagy gyorsan megtanulni új dolgokat, és sikeresen alkalmazni a mindennapi munkavégzés során
  • Facebook for business, Tweetdeck, Trello, Slack, Google Drive, OneDrive, Todoist ismerete előny
  • Középfokú aktív angoltudással rendelkezel (írásban és szóban),
  • Kreatív, nyitott hozzáállás az új gondolatokra és azok megvalósítására

Ami fontos, hogy a jelentkezéshez egy feladatot is adunk:

A jelentkezéshez várjuk önéletrajzodat, a közösségi csatornáid, esetleg blogod linkjét, és egy féloldalas motivációs levelet. Ezen kívül szeretnénk kérni egy általad választott cég Facebook oldalának szakmai elemzését. Mi tetszik benne, min változtatnál, ki lehet az oldal potenciális célközönsége, milyen stratégiát követnek a posztokkal és amit fontosnak tartasz elmondani az oldal közösségi stílusáról.  Az elemzés hossza maximum 1  A4-es gépelt oldal lehet (ha ppt-t szeretnél készíteni, akkor maximum 5 slide). A jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése mail címre várjuk a pozíció nevének (Social Media gyakornok) megjelölésével.