www.cvonline.hu

Adminisztratív munka szlovák nyelvtudással

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 930859
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ez alkalommal győri telephellyel rendelkező üveggyártó céghez keresünk szlovák nyelvismerettel rendelkező diákot:

Feladatok:

  • Szlovák e-mailek megválaszolása
  • Szlovák ajánlat elkészítése
  • Egyéb adminisztratív munkák

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • Heti 20 óra munkavégzés hétfőtől péntekig rugalmas munkaidőben

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos légkör

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!