www.cvonline.hu

Adminisztratív munka rugalmas munkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 929817
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egy hivatal hatósági területén működő partnerünkhöz keresünk irodai adminisztratív és irattári munkára diákokat.

Feladatok:

  • Irattári és tipikusan irodai adminisztratív jellegű feladatok
  • Adatrögzítés, fénymásolás, szkennelés, archiválás
  • Beérkező levelek csoportosítása, lefűzése és ezt követően dobozba helyezése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Folyamatos munkavállalás legalább heti 3 alkalommal

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 08.00-16.30 között - hetente legalább 24 órában rugalmas munkaidő beosztásban

Amit kínálunk:

  • alapbér óránként  675 Ft-tól 700 Ft-ig
  • szakirányú szakmai gyakorlat igazolása olyan felsőfokú oktatási területeken, mint államigazgatás, közlekedés, illetve fogalomirányítás szakirányban tanuló hallgatók számára

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően!

Kérdésed esetén kérlek hívd a +36 70 452-3312-es számon Dénes Arnoldot!

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a Link megjelenítése