www.cvonline.hu

Adminisztratív munka - rövid távon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 988730
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti partnercégünk keres munkavállalót adminisztratív pozícióra.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • adatellenőrzés

Munkaidő: 2016.05.12-től, napi 8 órában

Elvárások:

  • aktív nappali/passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 3 teljes nap vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • Bruttó 750 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.