www.cvonline.hu

Adminisztratív munka részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 851891
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal piacvezető benzinkúthálózat üzemeltető partnercégünk számára adminisztratív munkakörbe keresünk munkavállalót.

Feladatok:

  • prezentáció készítés
  • excel fájlok kezelése, szerződések előkészítése
  • sales csapat tagjaival való kapcsolattartás, munkájuk támogatása
  • sales vezető tehermentesítése adminisztratív teendőiben
  • programszervezési feladatok

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • aktív közép fokú angol nyelvtudá szóban és írásban
  • nagyon erős Power Point és Excel ismeret
  • érettségi
  • monotonitástűrés
  • pontosság
  • precizitás
  • munka minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 4 alkalommal, napi  4 óra

Amit kínálunk:

  • bruttó 655 Ft/óra diákbér
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni, akkor jelentkezz rá Link megjelenítése követően fényképes önéletrajz feltöltésével.