www.cvonline.hu

Adminisztratív munka részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1129015
lejárt

Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk pár hónapra irodai, adminisztratív feladatokra diákokat.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Dokumnetumok rendszerezése, iktatása, archiválása
  • Ügyfelekkel történő adategyeztetés

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismertetek
  • Munkaidő:  hétfő és péntek között, heti 2-3 alkalommal,napi minimum 4 órában ( 08.30-17.00 között )

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Adatrögzítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Óradíj:bruttó 835 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Órarendhez igazítható beosztás

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet kérlek, jelentkezz Link megjelenítése követően honlapunkon vagy küldd önéletrajzodat E-mail cím megjelenítése címre "adatrögzítés" jeligével.