www.cvonline.hu

Adminisztratív munka részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1041009
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal piacvezető benzinkúthálózat üzemeltető partnercégünk számára adminisztratív munkakörbe keresünk munkavállalót.

Feladatok:

  • prezentációk készítése
  • excel fájlok kezelése, szerződések előkészítése
  • tárgyalásokról jegyzőkönyv készítés
  • sales csapat tagjaival való kapcsolattartás, munkájuk támogatása

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú hallgató jogviszony nappali tagozton ( gazdasági területen )
  • aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Power Point és Excel ismeret
  • érettségi
  • monotonitástűrés
  • pontosság
  • precizitás
  • munka minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 4 alkalommal, napi  4-6 órában

Amit kínálunk:

  • bruttó 882 Ft/óra diákbér
  • igényes munkakörnyezet Budapesten, a XI. kerületben

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni, akkor jelentkezz rá Link megjelenítése követően fényképes önéletrajz feltöltésével.