www.cvonline.hu
Adminisztratív munka (Referenciaszám: PJ4738)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1066871
lejárt

Budapesti, II. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákokat adminisztratív munkára

Feladatok:
- Hiteldossziék adatainak gépre, szoftverbe rögzítése
- Iratkezelés
- Fénymásolás
- Postázás

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti 20 óra vállalása hétfőtől vasárnapig

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.