www.cvonline.hu

Adminisztratív munka (pénzügyi terület)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1191141
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív feladatok ellátásához diákokat pénzügyi területre.

Feladatok:

  • Adatrögzítés különböző nyilvántartó rendszerekben
  • Számlák kezelése (rögzítés, lefűzés, nyomtatás)
  • Egyszerűbb számlák elkés
  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban excel)
  • Pontosság
  • Minimum heti 30 óra vállalása rugalmas munkaidőben

Munkaidő:   Havi 50 óra teljesítése, rugalmas, órarendhez illeszthető munkaidő beosztásban.

Előnyt jelent:

  • tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően.