www.cvonline.hu

Adminisztratív munka (pénzügyi terület)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1082478
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív feladatok ellátásához diákokat pénzügyi területre.

Feladatok:

  • Adatrögzítés különböző nyilvántartó rendszerekben
  • Adategyeztetés
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Általános irodai adminisztratív teendők ellátása ( fénymásolás, iktatás, adatrögzítés )

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • Pontosság
  • Minimum heti 15-20 óra vállalása rugalmas munkaidőben

Munkaidő:   Hétfőtől péntekig  heti 3-4 nap vállalása elvárás, ennél több vállalás előnyt jelent. Munkaidő beosztás rugalmas, órarendhez illeszthető.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó 639 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.