www.cvonline.hu

Adminisztratív munka napi 4 órában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 780182
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

9. kerületi partnercégünk adminisztratív munkára diák munkatársat keres!

Feladatok:

  • napi szintű adminisztrációs teendők ellátása

Munkaidő: H-P-ig napi 4 órában, lehetőség szerint az alábbiak szerint:

                    Hétfő, Kedd, Szerda, Péntek: 08.00-12.00

                                      Csütörtök: 08.00-16.00

Elvárások:

  • alap-közép színtű angol nyelvtudás főleg írásban

Amit kínálunk:

  • 610 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben iskolai tanulmányaid mellé szeretnél egy szuper részmunkaidős állást, fejlődési, előrelépési lehetőséggel, Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.