www.cvonline.hu

Adminisztratív munka logisztikai területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1228644
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikációs cégünkhöz keresünk Adminisztratív munkára diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Telenor Kiemelt ügyfelei részére szerződés melléklet feldolgozása, feldolgozás utáni kiküldése
  • a csoporthoz érkező ezzel kapcsolatos feladatok kezelése, lezárása
  • a Telenor rendszereiben a melléklet elkészítése,és annak kiküldése az ügyfél részére
  • az ügyfél tájékoztatása a szerződés mellékelt kiszállításáról sms-ben/ írásban
  • az esetlegesen át nem vett szerződés mellékletek után követése, újbóli kiküldése

Elvárások:

  • nappali aktív hallgatói jogviszony
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Heti minimum 20 óra vállalása (irodai munkaidőben)

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Céges járat Budapest több pontjáról (Munkavégzés: Törökbálint)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!