www.cvonline.hu

Adminisztratív munka (felsőfokú angol nyelvtudással)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 755547
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi, banki szektorban tevékenykedő partnercégünk keres AP intern pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • levelezések bonyolítása, hívások kezelése
  • panaszkezelés
  • menedzserek munkájának támogatása
  • ad-hoc adminisztratív teendők ellátása
  • ügyfélvisszajelzések feldolgozása
  • ügyféladatok kezelése
  • riportok készítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • jó analitikus képesség
  • megbízhatóság
  • csapatjátékos

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20-25 órában, hosszútávon, azonnali kezdéssel.

Előnyt jelent:

  • Avaya program ismerete
  • vevőszolgáltai tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 650 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • gyakornoki lehetőség
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.