www.cvonline.hu

Adminisztratív munka délelőtt

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095755

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk munkavállalót, adminisztrációs munkákra.

Feladatok:

  • Levelek válogatása szétosztása
  • Scannelés
  • Fénymásolás
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév

Munkaidő:  Hétfő és péntek között  heti minimum 2-3 alkalommal  8-12ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 750Ft/óra
  • fizetett szabadság
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.