Adminisztratív munka, Dél-Pesti Régióban Szerdán és Csütörtökön

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 859252
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal papírgyártó partnerünkhöz keresünk aszisztenst.

Feladatok:

- A napi vevői megrendelések feldolgozása

- A gyártási utasítások előkészítése

- Készletnyilvántartás kezelése

- Eseti áru- és alapanyag beszerzés

- Kiszállítások követése és egyeztetése

- Az ügyvezető munkáját segítő asszisztensi feladatok

- Egyéb irodai adminisztrációs feladatok

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok)

-  Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

- Rendszerezettség

- Precizitás

- Megbízhatóság

- Jó kommunikációs készség

- Számítástechnikai ismeretek

heti 2-3 nap vállalása

Munkaidő: H-P: 09.00-17.20

Előnyt jelent:

- Gyártó/termelő cégnél szerzett tapasztalat

- Szakirányú végzettség

- Angol nyelvtudás

- SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • kiegészítő bérlet/jegy térítése
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet regisztráció és fényképes önéletrajz feltöltése után.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest