www.cvonline.hu

Adminisztratív munka- Berettyóújfalu

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 896188
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót adminisztratív munkára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • dokumentumkezelés
  • egyéb, ad hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • heti 20 óra vállalása a megadott nyitva tartási időben

Munkaidő: 2015. február 2. - 2015. április 30. Hétfőtől péntekig, 09.00 és 17.00 között, előzetes beosztás alapján

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • 3 hónapos munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.