www.cvonline.hu

Adminisztratív munka 9. kerület

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 849919
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalót, adminisztratív munkára a munkavégzés pedig neves intézmény területén zajlik.

Feladatok:

  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • adatrögzítés
  • lefűzés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • monotonitástűrés
  • Szeptembertől is tudni kell vállalni!

Munkaidő:  H-P-ig heti 2-3 alkalommal  8.00-16.00-ig

Amit kínálunk

  • 584 Ft/óra majd egy hónap után 600 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.