www.cvonline.hu

Adminisztratív munka 9. kerület napi 4 órában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 818580
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalót, adminisztratív munkára munkára.

Feladatok:

  • általános adminisztratív feladataok ellátása
  • adatrögzítés
  • lefűzés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • monotonitástűrés
  • azonnali kezdés
  • hosszú táv vállalása

Munkaidő:  H-P-ig minden nap, napi 4 órában, esetenként napi 8 órában.

Amit kínálunk

  • 584 Ft/óra majd egy hónap után 600 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.