www.cvonline.hu

Adminisztratív munka 4 vagy 8 órában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 922310
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • menetlevél adatok ellenőrzése rögzítés
  • futároknak, ügyfeleknek segítség nyújtás
  • adatrögzítés
  • adategyeztetés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással, órarendhez igazodva
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő: 8:00-12:00ig vagy 12:00-16:00ig, hétfőtől péntekig

Amit kínálunk

  • Bruttó 640 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.