www.cvonline.hu

Adminisztratív, kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 998494
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyították rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Adminisztratív és egyéb kisegítő feladatok ellátása
  • Adattárolók törlése
  • A kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony,
  • 18. életév betöltése
  • Precizitás

Munkaidő: Hétköznaponként 08:00 - 16:00 között. (a munkaidő két részre osztható: 08:00 - 12:00, illetve 12:00 - 16:00)

Előnyt jelent:

  • Passzív nappali tagozatos jogviszony,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmi (egy héten át tartó) munkalehetőség
  • Bruttó 604 Ft/óra

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után pontos heti ráérés megadásával tehetsz meg. Kérünk benneteket, hogy különös figyelmet fordítsatok a pontos ráérés megadására!