www.cvonline.hu

Adminisztratív, irattári tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 697443
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • irattározás, kimenő- és beérkező tértivevények helyének számítógépből történő kikeresése és besorolása,
  • fizikai besorolása az irattárba(az ügyféliratok közé történő tényleges behelyezés)
  • egyéb általános irodai adminisztrációs tevékenységek

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony,
  • napi 4-8 órás munkavégzés heti 3-5 munkanapon,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontosság és önállóság, valamint dinamikus és ambiciózus személyiségjegyek megléte

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-17:00 (ezen belül napi 4-6-8 óra is vállalható)

Előnyt jelent:

  • 1-3 hónapos munkavégzéssel rövid vagy hosszútávú munkalehetőségnek is megfelelő.
  • Tényleges hosszabb távra történő jelentkezés, valamint heti minimum 3 alkalom feletti munkavállalás esetén jelentkezői előny a felvétel során.

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 600 Ft/óra
  • Stabil magyar kis- és középvállalkozási vállalati környezet megismerése
  • folyamatos irodai munka, akár egész félévben
  • egyénre szabott rugalmas munkaidő kialakítása (egyeztetést követően)

Amennyiben számodra megfelelőnek találod a pozíciót, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a Link megjelenítése után.