www.cvonline.hu

Adminisztratív (HR osztályon)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1007167
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal bank és biztosítás területen működő partnerünk HR osztályán kínálunk diákmunkát.

Feladatok:

  • személyi anyagok lefűzése
  • listák egyeztetése
  • cafeteria nyilatkozatok kezelése
  • borítékolás, címkézés
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (felsőfokú tanulmányok előnyt jelentenek)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gyors, precíz munkavégzés
  • a munka vállalása február végéig

Munkaidő:  heti 40 óra

Hétfő: 08:00-18:00
Kedd-szerda-csütörtök: 08:00-16:00
Péntek: 08:00 – 14:00

Amit kínálunk:

  • Bruttó bér: 700 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed a Link megjelenítéseoldalon. A pozícióra Link megjelenítése/regisztracio után tudsz jelentkezni. E-mail cím megjelenítése email címre

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!