www.cvonline.hu

Adminisztratív HR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 918840

Stabil hátterű multinacionális vállalat részére keresünk budapesti irodájuk HR területére asszisztens kollegát, aki az osztály munkáját adminisztratív szempontból támogatja.

Feladatok:

- HR vezető munkájának támogatása
- HR-dokumentumok (munkaszerződések, igazolások stb.) készítése, nyilvántartása, módosítások előkészítése
- Általános HR feladatok adminisztratív támogatása
- Riportok készítése Excelben
- HR-adatbázisok naprakész vezetése
- Általános adminisztráció és irodai ügyintézés

Elvárások:

- felsőfokú, aktív angol nyelvtudás (telefonon teszteljük)
- 1-3 éves tapasztalat adminisztratív területen
- precizitás, részletekre való odafigyelés

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik back-office típusú munkakört keresnek és hosszú távon el tudnak köteleződni egy adminisztratív feladatkör iránt és azonnal munkába tudnak állni.

Amit kínálunk:

- jó hangulatú, inspiráló munkakörnyezet egy nagy presztízsű multinacionális vállalatnál
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a