www.cvonline.hu

Adminisztratív gyakornoki tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1081163
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal tömegközlekedés szervezési területén működő partnercégünk részére keresünk adminisztratív munkatársakat központi irodájukba.

Feladatok:

  • Irodai adminisztratív munka

  • A központ munkatársainak (adminisztratív tevékenységekben való) segítése

  • A szokásos irodai folyamatok nyomonkövetése, (iktatás, iratrendezés, lefűzés, irattározás, adatrögzítés, arhiválás, adatmentés)

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév, érettségi

  • Folymatban lévő aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Folyamatos jellegű munkavállalás az adott időszakra napi 6 órában (havi 120 óra)!

             Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig - általában 08:00-17:00 (heti minimum 2-3 nap vállalása folyamatosan)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 742 Ft/óra (az elvállalt napok számától és időszaktól függő bónuszrendszer - opció: magasabb bérsáv elérése)
  • Rugalmasmunkabeosztás
  • Folyamatos munkalehetőség

Amennyiben hetente alkalmi jelleggel, de folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon: +36(70) 452-3312!

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.