www.cvonline.hu

Adminisztratív gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1076496

Pénzügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Szerződésakta készítése
  • Szerződések postázása szállítók/ügyfelek részére
  • Aktiválási anyagok postázása
  • Szerződéshez kapcsolódó anyagok lefűzése
  • Szerződések aláíratása
  • Hiánypótlások begyűjtésében való segítség

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 25-30 óra vállalása
  • Erős számítástechnikai ismeretek
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Bruttó 800 Ft./óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat

  • Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.