www.cvonline.hu

ADMINISZTRATÍV GYAKORNOK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1063638

Légy része dinamikusan fejlődő csapatunknak, csatlakozz te is Magyarország legújabb IT Szolgáltató központjához! munkakörbe
Feladatok:

  • Új belépők hozzáférésének, illetve jogosultságának igénylése különböző belső rendszerekhez, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Igénylések utókövetése
  • Heti/havi riportok készítése
  • Egyéb ad hoc feladatok ellátás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeret
  • Erős középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás (B2 szóban és írásban)
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, Precizitás
  • Német vagy francia nyelvtudás előny

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 1200 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: " CC-AD ".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Heti 30-40 óra vállalása, hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület