www.cvonline.hu

Adminisztratív gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1018059

Feladatok:

  • Pénzügyi osztály napi munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumok ellenőrzése és kezelése, iktatása
  • Általános adminisztráció: adatrögzítés, scannelés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete (World, Excel, Power-Point)

Juttatások:
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Nemzetközi üzleti környezetet
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet

Előnyök:
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Pénzügyi, Gazdasági tanulmányok

  • Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat, leveled tárgya legyen BDO-Admin!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület