www.cvonline.hu

Adminisztratív Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 918864

Győri energiaszolgáltatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • háttérfeladatok ellátása SAP programban
  • szerződésekkel kapcsolatos egyeztetés, nyomkövetés, stb.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (érettségi)
  • jó kommunikációs képesség
  • haladó szintű számítógépes ismeret
  • oktatáson való részvétel (SAP program), ennek időtartama 8 nap 7.00-15.00 vagy 8.00-16.00 között (80%-án jelenlét kötelező), utána vizsga
  • heti 20-25 óra vállalása, min. napi 4 órában
  • min. még 1,5 év a hátralévő diákjogviszony megléte
Amit kínálunk:
  • órabér bruttó 604 Ft
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • hétfő-péntekig 8:00-20:00 intervallumban
Kapcsolat:

Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen E-mail cím megjelenítése