www.cvonline.hu

Adminisztratív Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 905711

Energiaszolgáltatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • bejövő és kimenő hívások kezelése
  • ügyfelek megkeresése elégedettség felmérés céljából
  • telefonos csatornán, a hívások tartalmának rögzítése
Elvárások:
  • középfokú végzettség (érettségi)
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • munkaidő: 8:00-18:00 között (legalább 4 órás intervallumban)
  • min. heti 3 nap vállalása
  • min. még 1,5 év a hátralévő diákjogviszony megléte
Amit kínálunk:
  • órabér bruttó 604 Ft
  • folyamatos munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • hétfő és szombat között, rugalmas munka időbeosztással
Kapcsolat:

Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen E-mail cím megjelenítése