www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 896366

Feladatok:

  • Szerződések szkennelése, archiválása, feltöltése szerződéstárba,
  • excel-ben adatok rögzítése,
  • dokumentumok lefűzése, rendszerezése.

Elvárások:

  • angol nyelvismeret - középfokú szakmai (a szerződések többsége angolul készült, ezért érteni kell, hogy miről szól),
  • jártasság a táblázatkezelésben,
  • aktív nappali tagozatos jogviszony,
  • heti 20-40 óra vállalása.

Amit kínálunk:

  • Fizetés:
  • Bruttó 604 Ft/óra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 5. ker.

Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed várjuk önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen EON-ADM2!