www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 869793

Logisztikai partnerünkhöz keresünk diákokat AutoCAD ismerettel!

Feladatok:
  • Termelési terület támogatása,
  • adminisztrációs irodai munka
  • gyártási terület felmérésre és AutoCAD-ben megrajzolására
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti 25-40 munkaóra vállalása
  • alap jártasság AutoCAD szoftverben.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: bruttó 620Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre! Kérlek tüntesd fel releváns tapasztalataidat és ráérésed! Leveled tárgya legyen: CON-ACD