www.cvonline.hu

Adminisztrativ diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1109235

Dinamikusan fejlődő szombathelyi csapatunkba keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Adatrögzítés, postázás, iktatás A munkatársak munkájának támogatása Ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony Felhasználói számítógépes ismeret Heti 3-4 nap ráérés
  • Terhelhetőség, szorgalom, rugalmasság Precizítás, pontosság

Juttatások:
  • Folyamatos hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok esetén szakmai gyakorlat leigazolása
  • Jó csapat jó hangulat

Előnyök:
  • Irodai tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • (email)

Egyéb információk:
Szakmai fejlődés Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség Rugalmas munkaidő-beosztás HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok esetén szakmai gyakorlat leigazolása Jó csapat jó hangulat

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas