www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1096113

Blake Roney, Sandie Tillotson és Steve Lund olyan vállalat alapítása mellett határoztak, amely az innovatív testápolási termékeket a „mindenből a legjobbat” elv alapján a legjobb alapanyagokból gyártja, és olyan nagyvonalú üzleti lehetőséget kínál, mely a nagykaliberű üzletemberek érdeklődését is felkelti. Napjainkban cégünk a legjobb emberekkel, kiváló termékekkel, vállalati kultúrával, a közvetlen értékesítés, valamint a bőrápolás és wellness iparágak terén kínált lehetőséggel bizonyítja különbségét.
Feladatok:

  • Customer service csapat támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása francia és angol nyelven

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Angol illetve francia középfokú nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Fejlődési lehetőség, főleg nyelvtudás szempontjából
  • Bruttó 100.000 Ft-os havi bérezés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Francia
  • Angol