www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.12.
Hirdetés azonosító: 1072560

Cégünk 2012 októberében alakult azzal a céllal, hogy készpénz-helyettesítő megoldásokat kínáljon a hazai piacon. Elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív pénzügyi megoldásokat.
Feladatok:

  • Adatok keresése weboldalakon és másolása különböző excel táblázatokba

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőoktatásban folytatott tanulmányok
  • Windows és MS Office programok ismerete
  • Heti legalább 3 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/órás bér
  • Fiatalos barátságos munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat