www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1046522

Feladatok:

  • Adatbázisban való adatkeresés
  • Pdf adatlapokat kell megnyitni és a bennük lévő adatokat egy adatbázisba beírni
  • Általános adminisztráció

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Általános windows számítógép ismeretek
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség

Juttatások:
  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: VIN-AD.

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8.00-17.00 között heti 3 nap vállalása Munkavégzés helye: Bicske (utazástámogatás)